Клінікам

Глобал Тест – надійний партнер Вашого бізнесу

Будь-якій медичній установі важливо отримувати достовірні результати лабораторної діагностики в максимально короткі терміни.

Ми виконуємо понад 700 видів аналізів на власній інфраструктурі, що складається із автоматичних аналізаторів світових лідерів у галузі виробництва медичного обладнання, а також відповідних інформаційних технологій та автоматизованих бізнес-процесів, що дозволяє нам виконувати дослідження якісно та швидко.

Команда лаборантів складається з досвідчених професіоналів, що мають багаторічний досвід роботи в сфері лабораторної діагностики, та консультантів із Сінгапуру. Наші знання дозволили збудувати трирівневу систему контролю якості для забезпечення достовріності результатів виконуваних у нас аналізів.

Варто відмітити, що поряд із виконанням аналізів важливою складовою є правильна організація супутніх бізнес-процесів: забору біологічного матеріалу, його зберігання та транспортування, отримання результатів та супутньої інформації, що стає відомою при виконанні діагностики.

Лабораторія Глобал Тест має багаторічний досвід організації усього комплексу бізнес-процесів, починаючи від необхідності здати аналізи до їх інтерпретації. Ми пропонуємо Вам безкоштовний доступ до виключних компетенцій лабораторної діагностики та супроводження супутніх бізнес-процесів у Вашій клініці. Окрім якісного виконання аналізів, ми надаємо консультації з організації необхідних процесів, надаємо матеріали та технічні рішення з метою професійної організації процесу забору та виконання лабораторної діагностики у Вашій клініці.

В залежності від Ваших потреб, у нас діють різноманітні гнучкі програми співробітництва, що включають допомогу у розвитку Вашого бізнесу. Ми зацікавлені у Вашому успіху!

Стати партнером
Ваш запит прийнятий в обробку
Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами
Якість, достовірність, надійність
Станьте Партнером сучасної лабораторії Глобал Тест та отримуйте
  • якісну діагностику
  • консультаційну підтримку професійних лікарів-лаборантів

Щоб стати партнером заповніть просту контактну форму
1
ua