Години роботи:
Пн-Пт: 8:00 - 19:00
Сб.,Нд.: 9:00 - 14:00
просп. Коцюбинського, 76
вул. Хмельницьке шосе, 92
вул. Пирогова, 107
вул. Київська, 62
Ви у
Вінниця
Вінниця

Зняття з обсервації Дій Вдома тестом на виявлення антигену коронавірусу COVID-19 (SARS-CoV-2)

Зняття з обсервації Дій Вдома тестом на виявлення антигену коронавірусу COVID-19 (SARS-CoV-2)

Ціна: 250 грн
Зняття з обсервації Дій Вдома тестом на виявлення антигену коронавірусу COVID-19 (SARS-CoV-2)

Дострокове припинення самоізоляції 

 

Якщо ви повернулись із-за кордону і вам необхідно бути на самоізоляції протягом 10 днів (з моніторингом через додаток "Дій вдома"), ви можете достроково припинити самоізоляцію, отримавши негативний результат тесту на антиген вірусу або ПЛР-тест.

Пройти відповідне тестування з метою дострокового припинення самоізоляції можна у будь-якому відділенні Лабораторії Глобал Тест, яка проводить тестування швидкими тестами на антиген. У випадку негативного результату, період самоізоляції буде достроково припинено шляхом внесення результатів у відповідному програмному забезпеченні.

Зняття з ізоляції в залежності від завантаженості лабораторії та відповідних служб Центру Громадського Здоров'я здійснюється протягом 1-2 годин від моменту забору біологічного зразку (в періоди пікового навантантаження термін зняття з самоізоляції може бути дещо довшим).

Дане тестування триває 15-30 хвилин, на відміну від ПЛР-тесту, для виконання якого необхідно 5-9 годин. При цьому чутливість та специфічність тест-систем в порівнянні з ПЛР-тестом складають 96% та 99% відповідно. Дана методика затверджена Постановою №1236 Кабінету Міністрів України і дозволяє достроково знімати осіб з самоізоляції. Після отримання результату, припинення самоізоляції у відповідному програмному забезпеченні відбувається протягом від 30 хвилин до 1,5 годин.

Для вчасного припинення самоізоляції через додаток "Дій вдома", необхідно подати до лабораторії дані про час та місце перетину кордону та вірний номер телефону, на який було зареєстровано додаток Державною прикордонною службою України.

Про можливість дострокового припинення самоізоляції вам надійде відповідне повідомлення у додатку "Дій вдома".

1
ua